تبریک سال نو ۱۴۰۲ توسط مدیریت هلدینگ فرادانه

تبریک سال نو 1402 توسط دکتر فرود یداللهی مدیریت هلدینگ فرادانه

با سلام و آرزوی سلامتی

فرا رسیدن سال نو همیشه نوید بخش افکار نو ،
کردار نو و تصمیم های نو برای آینده است .
تحقق آرزوهای بلند در آینده ای که امیدوارم بهتر از گذشته باشد را برای شما و خانواده محترمتان آرزومندم .

با احترام
دکتر فرود یداللهی
مدیر هلدینگ فرادانه

 

تحقیقات گسترده علمی و پژوهشی برای ثبت محصول دانش بنیان خوراک ماهی قزل آلای رنگین کمان

تحقیقات گسترده علمی و پژوهشی برای ثبت محصول دانش بنیان خوراک ماهی قزل آلای رنگین کمان

دکتر نجفی در حاشیه حضور کارگزار رسمی معاونت علمی ریاست جمهوری در گروه فرادانه:

 تحقیقات گسترده علمی و پژوهشی برای ثبت محصول دانش بنیان خوراک ماهی قزل آلای رنگین کمان

 • ۷۰ مقاله ISI و ۱۰ پایان نامه دکتری و کارشناسی ارشد، پشتوانه علمی و پژوهشی این محصول است.

واحد تحقیق و توسعه گروه فرادانه،‌ برای طراحی محصول دانش بنیان ماهی قزل آلای رنگین کمان تحقیقات گسترده ای در ۶ بخش اصلی شامل ارزیابی پیش رفته مواد اولیه، فرمولاسیون جدیدو حرفه ای، تولید محصولات متنوع، استفاده از فرمولاسیون با قابلیت کاهش استرس و بهبود سیستم ایمنی، بهبود کیفیت لاشه و طراحی تجهیزات جدید را دستور کار خود قرار داده که نتیجه آن، چاپ ۷۰ مقاله علمی ISI و علمی و پژوهشی و نیز انجام ۱۰ رساله دکتری و پایان نامه کارشناسی ارشد و ۱۶ طرح پژوهشی و تفاهم نامه علمی با مراکز دانشگاهی است.

«آکوافیدپلاس» رقیب برندهای خارجی در خوراک آبزیان/ از 1200 نفر اشتغال‌زایی تا کاهش تلفات ماهی

«آکوافیدپلاس» رقیب برندهای خارجی در خوراک آبزیان/ از 1200 نفر اشتغال‌زایی تا کاهش تلفات ماهی

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرکرد، مهدی رضوی، امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت: برند «آکوافیدپلاس» از ابتدای سال ۱۴۰۰ طراحی و محصولات آن از آبان‌ماه ۱۴۰۱ در سطح کشور عرضه شد.

مدیر بهره‌برداری هلدینگ فرادانه اظهار داشت: در شرکت آکوافیدپلاس خوراک آبزی به صورت سفارشی با سیستم خاصی تولید می‌شود، در این روش با فرمولاسیون جدید خوراک آبزی از نظر کیفی ارتقا پیدا می‌کند و با تاکید بر بقا و افزایش سطح ایمنی ماهی، رشد ماهی را در بازه زمانی کوتاه‌تری میسر می‌کند.

رضوی اظهار داشت: یک تیم قوی ۱۷ نفره از اساتید دانشگاه در واحد تحقیق و توسعه این شرکت مشغول به کار است و فرمولاسیون جدید در واحد پایلوت طراحی، تست، سنجش و تجاری‌سازی شده است.

مدیر بهره‌برداری هلدینگ فرادانه تصریح کرد: مزیت این شرکت رشد بهینه متناسب با قیمت نسبت به رقبای جهانی است و در حال حاضر آکوافیدپلاس در حال رقابت با کشورهای اروپایی، آذربایجان، ارمنستان و ترکمنستان است.

«آکوافیدپلاس» تولید هلدینگ فرادانه را ۲۲ درصد افزایش داد

در ادامه این نشست مهدی عرب، مدیر بازرگانی هلدینگ فرادانه با اشاره به اینکه آکوافیدپلاس، تولید هلدینگ فرادانه را ۲۲ درصد افزایش داده است، گفت: برند جدید آکوافیدپلاس در کنار سایر مجموعه‌های گروه صنعتی فرادانه، توانسته است، محصولی با کیفیت و ایمنی بالا و متناسب با نیاز مشتری تولید کند.

اشتغال‌زایی بیش از ۱۰۰۰ نفری در کشور

عرب با اشاره به اینکه در حال حاضر ۵۰۰ نفر در سیستم حمل و نقل این شرکت مشغول کار هستند، بیان کرد: در حال حاضر ۵۵۰ نفر به صورت مستقیم در کارخانه و ۲۰۰ نفر نیز در دفاتر سراسر کشور مشغول به کار هستند و پیش‌بینی می‌شود در ماه‌های آینده ۲۵۰ نفر دیگر بتوانند در خطوط تولید به صورت مستقیم مشغول به کار شوند.

مدیر بازرگانی هلدینگ فرادانه گفت: پیش‌بینی شده در یک سال آینده، ظرفیت تولید این مجموعه ۲۵ درصد توسعه یابد و در ۱۰ سال آینده ظرفیت تولید به ۱۸۰ درصد توان فعلی، افزایش یابد.

وی با اشاره به اینکه تا پایان سال ۱۳۰ هزار تن خوراک آبزیان به فروش می‌رسد، افزود: استادان دانشگاهی در کنار مجموعه ما هستند و تاکنون ۷۴ مقاله ISI به صورت لاتین در مجلات معتبر دنیا به چاپ رسیده است.

حمایت «فرادانه» از شیلات‌داران خسارت‌دیده

عرب در ادامه با بیان اینکه هلدینگ فرادانه به دنبال شیوه‌های جدید برای عرضه محصولات است و برند آکوافیدپلاس بر همین اساس طراحی شده، بیان داشت: شرکت فرادانه بیش از ۱۴ سال است که در حوزه تولید خوراک آبزیان فعالیت می‌کند و علاوه بر تامین نیاز کشور محصولات خود را به کشورهای عراق، ترکیه، کویت، آذربایجان، نخجوان و کردستان نیز صادر می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: هلدینگ فرادانه با حمایت از شیلات‌دارانی که در اثر سیلاب دچار خسارت شده‌اند، کمک می‌کند، این افراد بار دیگر بتوانند به چرخه تولید بازگردند.

 

 

دریافت خبر از خبرگزاری فارس

تولید محصول دانش بنیان با برند آکوا فید پلاس درگروه صنعتی فرادانه

تولید محصول دانش بنیان با برند آکوا فید پلاس درگروه صنعتی فرادانه

دکتر مهدی عرب، مدیر بازرگانی گروه صنعتی فرادانه در نشست خبری معرفی برند جدید این گروه با نام تجاری “آکوا فید پلاس” گفت: درسال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال آفرین، این گروه صنعتی توانسته است، نوع جدید غذای ماهی، باکیفیت بالا را با نام اکوافید پلاس، تولید و به بازار عرضه کند.

مهدی رضوی، مدیر بهره‌برادری این گروه صنعتی هم در این نشست خبری به اصحاب رسانه گفت: گروه صنعتی فرادانه، توسط گروهی از آبزی‌پروران استان چهار محال و بختیاری در سال ۱۳۸۳ پس از اخذ مجوزهای قانونی، در شهرک صنعتی شهرکرد تاسیس گردید و در سال ۱۳۸۷ با بهره‌گیری از فن‌آوری و تجهیزات پیشرفته تخصص و دانش و متخصصین صنعت تولید خوراک دام، طیور و آبزیان موفق به بهره. برداری از خطوط تولید پلت و اکسترود شد.

حضور در بازار جهانی با تاکید بر کیفیت محصولات

در ادامه، مدیر بازرگانی گروه صنعتی فرادانه گفت: در حال حاضر، گروه صنعتی فرادانه با هدف حضور موثرتر در بازار داخلی و خارجی، بر تولید محصولاتی متنوع مطابق با بالاترین استانداردهای بین المللی تمرکز کرده است.
به گفته وی، این گروه صنعتی در راستای جهانی سازی محصولاتش با پیروی از استانداردهای ملی و بین المللی، سیستم مدیریت کیفیت (ISO-۹۰۰۱: ۲۰۱۵) و سیستم ایمنی مواد غذایی (ISO-۲۲۰۰۰: ۲۰۱۸) و الزامات اصول GMP و HACCP در تمامی مراحل تولید و نیز با برخورداری از تیم تحقیق و توسعه و همکاری نزدیک با دانشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی معتبر، زمینه تولید محصولات جدید و نوآورانه را فراهم کرده است.

تولید محصولات آکوا فید پلاس با هدف ارتقا کیفی غذای آبزیان

رضوی در ادامه این نشست گفت: درسال ۱۴۰۰با هدف ارتقا سطح کیفی تولید خوراک ابزیان دراین گروه صنعتی، مطالعاتی در این زمینه، آغاز شد که منجر به تولید محصولات برند جدید بنام آکوا فید پلاس در سال ۱۴۰۱ گردید که به دلیل ارتقا کیفی این محصول تاکنون مورد اقبال مشتریان قراگرفته است.
وی افزود: گروه صنعتی فرادانه، در نمایشگاه شیلات اهواز که در اسفندماه سال جاری برگزار شد به صورت رسمی از برند جدید آکوا فید پلاس در قالب یک محصول ویژه، رونمایی کرد.

 

 

دریافت خبر از خبرگزاری خبر آنلاین

«آکوافیدپلاس» برندی جدید با هدف تولید بهداشتی و با کیفیت خوراک آبزیان

«آکوافیدپلاس» برندی جدید با هدف تولید بهداشتی و با کیفیت خوراک آبزیان

به گزارش خبرگزاری فارس از اهواز، شرکت «آکوافید پلاس» تولید کننده تخصصی خوراک آبزیان از جمله شرکت‌های حاضر در نمایشگاه دام و طیور و آبزیان در محل نمایشگاه بین المللی اهواز است که به معرفی محصول خود می‌پردازد.

ناصر خیامی، مدیر فروش شرکت آکوافیدپلاس در حاشیه این نمایشگاه اظهار کرد: افزایش ظرفیت‌های تولیدی و متعاقب آن بروز برخی بیماری‌های خاص در بخش آبزیان، موجب نیاز بازار به محصولی با کیفیت و بهداشتی شد.

وی با بیان اینکه جهت تولید خوراک آبزیان، تهیه مواد اولیه و نهاده‌ها در اولویت است، افزود: با وجود کارشناسان خبره شرکت با ۲۰ سال تجربه، محصولی با برند خاص معرفی کرده‌ایم که سلامتی ماهی و مزرعه را تضمین کند.

خیامی با اشاره به مزیت‌های این محصول نسبت به نمونه‌های خارجی، عنوان کرد: با آکوا فید پلاس، میخواهیم با برندهای خارجی رقابت کنیم. بر این اساس خط مشی متفاوتی را پیش گرفته‌ایم و سه اصل قیمت، کیفیت و اعتبار را در اولویت قرار داده‌ایم.

محمدحسین نقاش نژاد پرورش دهنده نمونۀ ماهی کشور نیز در حاشیۀ این نمایشگاه اظهار کرد: از سال ۸۸ در این زمینۀ، فعال هستم و محصولات داخلی و خارجی متفاوتی را در زمینه خوراک آبزیان استفاده کرده‌ام.

این پرورش دهنده ماهی از مجتمع پرورش ماهی کارون شوشتر ، گفت: با وجود محصول با کیفیت اکوا فید پلاس، دلیلی وجود ندارد از محصولات خارجی استفاده کنیم و وظیفه خود می‌دانیم از محصولات ایرانی حمایت کنیم.

 

دریافت خبر از خبرگزاری فارس

«فرادانه» بیش از 60 درصد خوراک آبزیان کشور را تامین می‌کند

حضور شرکت فرادانه در نمایشگاه صنایع شیلاتی ایران و جشنواره برگزیده های صنعت شیلات (IRANFEX)، بوشهر ۱۴۰۱

به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، مهدی رضوی مدیر بهره‌برداری گروه صنعتی «فرادانه» صبح امروز در آیین افتتاحیه نمایشگاه تخصصی صنایع شیلات ایران که در بندر بوشهر برگزار شد، در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اظهار داشت: فرادانه بزرگترین تولیدکننده خوراک آبزیان در خاورمیانه و بزرگترین زنجیره ارزش تامین پروتئین آبزیان است؛ باتوجه به اینکه زمینه اصلی فعالیت ما تولید خوراک آبزیان است، مواد اولیه مصرفی خود را به صورت خودکفا تامین می‌کنیم.

مدیر بهره‌برداری گروه صنعتی فرادانه افزود: پیش از این گستره تولیدی در زمینه تولید خوراک آبزیانی همچون میگو، ماهی قزل‌آلا و ماهیان گرمایی بوده اما اخیرا در حوزه تولید خوراک ماهیان دریایی، خاویاری و زینتی نیز ورود کرده‌ایم.

وی با اشاره به اینکه گروه صنعتی فرادانه، بیشترین سهم فروش خوراک آبزیان در استان بوشهر را دارد، اعلام داشت: بیش از 60 درصد از کل تولید خوراک آبزیان کشور به ویژه میگو توسط فرادانه انجام می‌شود. امسال 50 هزارتن تولید خوراک آبزیان را داشته‌ایم و عمده فروش در استان بوشهر انجام شده‌است.

مهدی رضوی ابراز داشت: در یک‌سال اخیر این شرکت هفت هزار تن صادرات ماهی کپور و سه هزار و ۲۰۰ تن صادرات قزل‌آلا داشته‌ است؛ امسال کل صادرات محصولات فرادانه بالغ بر ۱۰ هزار و ۵۰۰ تن بوده‌است.

وی گفت: از جمله افتخارات گروه صنعتی فرادانه، کسب عناوین واحد نمونه تحقیق و توسعه استانی در سال ۱۴۰۰، واحد نمونه کشوری صنایع تبدیلی در سال ۱۳۹۶، واحد نمونه تحقیق و توسعه کشوری در سال ۱۳۹۷ و واحد نمونه دامپزشکی کشور در سال ۱۳۹۷ است.

مهدی رضوی بیان داشت: این مجموعه عنوان صادر کننده نمونه استانی در سال ۱۳۹۹، واحد نمونه صنعتی کشور در سال ۱۳۹۹، نشان بهترین کارآفرین کشوری در سال ۱۳۹۵ و ده‌ها عنوان برتر ملی و استانی را از آن خود کرده‌است.

دریافت خبر از خبرگزاری فارس

حضور شرکت فرادانه در نمایشگاه صنایع شیلاتی ایران و جشنواره برگزیده های صنعت شیلات (IRANFEX)، بوشهر ۱۴۰۱

حضور شرکت فرادانه در نمایشگاه صنایع شیلاتی ایران و جشنواره برگزیده های صنعت شیلات (IRANFEX)، بوشهر ۱۴۰۱

حضور شرکت فرادانه در نمایشگاه صنایع شیلاتی ایران و جشنواره برگزیده های صنعت شیلات (IRANFEX)، بوشهر ۱۴۰۱

برگزاری نمایشگاه تخصصی صنایع شیلاتی ایران/ «فرادانه» از آبزی‌پروران نوپا حمایت می‌کند

به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، نمایشگاه تخصصی صنایع شیلاتی ایران و جشنواره برگزیده‌های صنعت شیلات ایران از ۲۷ بهمن‌ماه در بوشهر برگزار می‌شود.

نمایشگاه تخصصی صنایع شیلاتی ایران و جشنواره برگزیده‌های صنعت شیلات ایران از ۲۷ بهمن‌ماه در بوشهر برگزار می‌شود. هلدینگ فرادانه به عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده خوراک آبزیان با حضور در این نمایشگاه امکان انتقال تجربیات، معرفی محصولات و ارائه مشاوره را برای آبزی‌پروران فراهم می‌کند.

در خصوص این نمایشگاه و حضور هلدینگ فرادانه در آن با مهدی عرب، دکترای شیلات و مدیر بازرگانی این مجموعه صنعتی به گفت‌وگو نشستیم.

فارس: آقای عرب لطفا در خصوص چیستی این نمایشگاه و علت حضور هلدینگ فرادانه توضیح دهید.

عرب: نمایشگاه شیلات و آبزیان با محوریت محصولات آبزی و آبزیان آب شور برگزار می‌شود و فرادانه به منظور ارتباط مستقیم با مشتریان، ایجاد وفاداری، دریافت نظرات مشتریان، ارزیابی رقبا و ارزیابی رفتار مشتری در این نمایشگاه شرکت می‌کند.

فارس: هلدینگ فرادانه چه اهدافی را در این نمایشگاه دنبال می‌کند؟

عرب: منابع آب‌ شیرین کشور سال به سال رو به کاهش است و لازم است برای حرکت آبزی‌پروری کشور از آب‌های شیرین به آب‌های شور که تامین آن به واسطه اتصال به اقیانوس‌ها آسان‌تر است، تدابیری اندیشیده شود.

صنعت پرورش میگوی کشور از ابتدا با مشکلات متعددی دست و پنجه نرم می‌کند که تامین خوراک موردنیاز از مهمترین این مشکلات است، بخشی از خوراک موردنیاز از طریق واردات تامین شده و بخشی نیز از کارخانجات داخلی؛ کوشش ما در شرکت فرادانه آن است که بتوانیم دغدغه مهم تامین خوراک را برای پرورش‌دهنده حذف کنیم تا تولیدکنندگان بر عملیات پرورش و بهبود تولیدات متمرکز شوند.

در ادامه مهدی رضوی مدیر بهره‌برداری هلدینگ فرادانه و مدیر نمایشگاه بوشهر به سایر سوالات پاسخ می‌دهد.

فارس: برنامه‌های خاص فرادانه در این نمایشگاه در حوزه ارائه مشاوره علمی، برنامه‌های آموزشی چیست؟

رضوی: تیم علمی فرادانه به همراه تیم بازرگانی به منظور پاسخگویی به درخواست‌های آبزی‌پروران در نمایشگاه حضور دارند.

فارس: برنامه‌های فرادانه برای ارتقای کیفی و کاربردی کردن نمایشگاه‌های تخصصی آبزیان چیست؟

رضوی: در حوزه بازرگانی امکان تنظیم قراردادهای تجاری همزمان با نمایشگاه، رفع درخواست‌های مشتریان در مورد نحوه تعاملات تجاری، بحث کیفی و همکاری‌های ممکن فراهم شده است.

امین اسدی، مدیر فروش میگوی هلدینگ فرادانه به سوالات خبرنگار فارس در خصوص وضعیت صنعت پرورش میگو در کشور و فعالیت‌های فرادانه در این حوزه پاسخ می‌دهد.

فارس: پیرامون ضرورت حرکت به سمت آبزی‌پروری در آب شور توضیح دهید.

اسدی: آبزی‌پروری به عنوان یکی از زیربخش‌های کشاورزی می‌تواند نقش بسزایی در تامین پروتئین و امنیت غذایی و همچنین کمک به تامین برخی از منابع اقتصادی، اجتماعی و اکولوژیکی داشته باشد. آبزی‌پروری علاوه بر ایجاد اشتغال، زمینه‌های ارزآوری به کشور را از طریق افزایش صادرات فراهم می‌کند. در نتیجه تغییر اقلیم و کاهش شدید بارش‌ها در کشور در سال‌های اخیر و در نتیجه کمبود آب شیرین در دسترس، پرورش آبزیان آب شور به ویژه پرورش ماهیان دریایی در قفس و پرورش میگو، در دستور کار قرار گرفته است.

ایران با دارا بودن چند هزار کیلومتر مرزهای آب گرم و شور حاشیه خلیج فارس بالاترین ظرفیت ساخت مزارع پرورش میگو و پرورش در قفس در سراسر این مناطق مستعد را دارد.

شرکت فرادانه حدود ۷۰ درصد از نیاز کشور در زمینه تامین خوراک میگو را مرتفع می‌کند و به جهت اینکه  استان بوشهر بزرگترین بازار فروش خوراک میگوی شرکت فرادانه است حضور در این نمایشگاه و ارتباط با مشتریان و برخی تامین‌کنندگان مواد اولیه در این استان ضروری به نظر می‌رسد.

دریافت خبر از خبرگزاری فارس

 

درخواست همکاری با شرکت فرادانه

استخدام شرکت فرادانه

شرکت فرادانه در نظر دارد جهت تکمیل کادر اداری و کارشناسی خود در استان چهارمحال و بختیاری از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می‌نماید.

موقعیت شغلی شرایط احراز
1- کارشناس منابع انسانی
 • جنسیت: خانم، آقا
 • نوع قرارداد: تمام وقت
 • دارای مدرک تحصیلی دانشگاهی مرتبط کارشناسی
 • آشنا به تدوین دستورالعمل های اداری
 • رفتار حرفه ای
 • فن بیان قوی
 • آشنایی با کامپیوتر و مسلط به نرم افزار Office
 • دارای 2 سال و بالاتر تجربه مفید (کارشناس منابع انسانی)
2- کارشناس مزارع پرورش ماهی قزل آلا
 • جنسیت: آقا
 • نوع قرارداد: تمام وقت
 • دارای مدرک حداقل لیسانس مرتبط
 • مسلط به نرم افزار OFFICE
 • توانایی رانندگی و گواهینامه رانندگی
 • دارای روابط عمومی قوی
 • آشنایی با نحوه آمارگیری روزانه در مزرعه پرورش ماهی
 • آشنایی با نحوه محاسبه، رشد،ضریب تبدیل غذایی و سایر مقولات مدیریت پرورش ماهی
 • آشنا به فروش
 • رفتار حرفه ای
 • فن بیان قوی

 

از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم رزومه خود را از طریق لینک زیر  ارسال نمایند.
 

حضور شرکت فرادانه در اولین نمایشگاه تخصصی شیلات و آبزیان، دام طیور و دامپزشکی شهرکرد ۱۴۰۱

حضور شرکت فرادانه در اولین نمایشگاه تخصصی شیلات و آبزیان، دام طیور و دامپزشکی شهرکرد ۱۴۰۱

حضور شرکت فرادانه در اولین نمایشگاه تخصصی شیلات و آبزیان، دام طیور و دامپزشکی شهرکرد ۱۴۰۱