خوراک ماهی کوی و گلدفیش (F&F)

خوراک F&F شرکت فرادانه، خوراک کاملی برای مصرف روزانه ماهیان کوی و گلدفیش طراحی شده است و از ترکیب منحصر به فردی از انواع مواد اولیه با کیفیت و با قابلیت هضم بالا از قبیل پودر ماهی، روغن ماهی، آرد گندم، کنجاله‌های پروتئینی گیاهی، گلوتن ذرت و گلوتن گندم تشکیل شده است.

این خوراک با استفاده از تکنولوژی اکستروژن و به صورت پلت‌های شناور در دو سایز تولید و عرضه می‌شود. پایداری و قوام بالا در آب و نیز قابلیت هضم بالا از ویژگی‌های این خوراک است که موجب کاهش آب‌شویی و تراوش مواد مغذی از خوراک به داخل آب آکواریوم گردیده، که حفظ کیفیت آب و کاهش نیاز به فیلتراسیون و تعوض آب را منتج می‌شود.

تعادل تغذیه‌ای مناسب این خوراک از نظر میزان پروتئین و انرژی و نیز استفاده از افزودنی‌های زیست فعال در خوراک مانند اسپیرولینا، آستاگزانتین، ویتامین‌ها، مواد معدنی، مواد محرک سیستم ایمنی و آنتی‌اکسیدانها، نه تنها موجب بهبود وضعیت زیبایی ظاهری و رشد ماهی شده بلکه سبب افزایش مقاومت در برابر عوامل استرس‌زا و بیمار‌ها نیز می‌گردد.
ماهیان می‌بایستی حداقل ۲-۳ مرتبه در روز با این خوراک تغذیه شوند و از تغذیه بیش از حد که منجر به دفع خوراک و کاهش کیفیت آب می‌گردد، خودداری شود.

خوراک ماهی زینتی
دانلود جدول خوراک دهی
تمامی حقوق این سایت برای شرکت فرادانه (تولید کننده تخصصی خوراک آبزیان ) محفوظ است.