خوراک ماهی سی باس

ماهی سی باس آسیایی که در استرالیا با نام باراموندی (Barramundi) شناخته می‌شود، یک ماهی شکارچی فرصت طلب با رژیم غذایی گوشتخواری است که اخیرا در ایران مورد توجه پرورش دهندگان قرار گرفته و عمدتا برای پرورش در قفس‌های دریایی در نظر گرفته شده است.
در فرموله کردن خوراک ماهی سی باس استفاده از مواد اولیه با کیفیت و دارای قابلیت هضم بالا ،نسبت های مناسب مواد اولیه، بالانس اسیدهای آمینه و اسیدهای چرب از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

شرکت فرادانه با استفاده از دانش متخصصین تغذیه ماهی و بر اساس جدیدترین اطلاعات علمی روز دنیا و همچنین همکاری با مراکز پرورشی این گونه در جنوب کشور اقدام به تولید خوراک ماهی سی باس آسیایی نموده است که حاصل آن تولید خوراک با کیفیتی بوده که گزارشات مثبتی در خصوص رشد و ضریب تبدیل مناسب آن از مراکز پرورشی را به دنبال داشته است.

این خوراک با استفاده از پیشرفته‌ترین سیستم اکستروژن و به صورت آهسته فرو رونده تولید می‌گردد. استفاده از محرک‌های سیستم ایمنی به منظور غنی کردن خوراک، در کنار پایش مستمر کیفیت فیزیکی و قابلیت هضم خوراک در آزمایشات کنترل کیفیت تضمین کننده سلامت ماهی و جلوگیری از آلودگی محیط‌های پرورشی است.

خوراک ماهیان دریایی
دانلود جدول خوراک دهی
تمامی حقوق این سایت برای شرکت فرادانه (تولید کننده تخصصی خوراک آبزیان ) محفوظ است.