تولید محصول دانش بنیان با برند آکوا فید پلاس درگروه صنعتی فرادانه

تولید محصول دانش بنیان با برند آکوا فید پلاس درگروه صنعتی فرادانه

دکتر مهدی عرب، مدیر بازرگانی گروه صنعتی فرادانه در نشست خبری معرفی برند جدید این گروه با نام تجاری “آکوا فید پلاس” گفت: درسال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال آفرین، این گروه صنعتی توانسته است، نوع جدید غذای ماهی، باکیفیت بالا را با نام اکوافید پلاس، تولید و به بازار عرضه کند.

مهدی رضوی، مدیر بهره‌برادری این گروه صنعتی هم در این نشست خبری به اصحاب رسانه گفت: گروه صنعتی فرادانه، توسط گروهی از آبزی‌پروران استان چهار محال و بختیاری در سال ۱۳۸۳ پس از اخذ مجوزهای قانونی، در شهرک صنعتی شهرکرد تاسیس گردید و در سال ۱۳۸۷ با بهره‌گیری از فن‌آوری و تجهیزات پیشرفته تخصص و دانش و متخصصین صنعت تولید خوراک دام، طیور و آبزیان موفق به بهره. برداری از خطوط تولید پلت و اکسترود شد.

حضور در بازار جهانی با تاکید بر کیفیت محصولات

در ادامه، مدیر بازرگانی گروه صنعتی فرادانه گفت: در حال حاضر، گروه صنعتی فرادانه با هدف حضور موثرتر در بازار داخلی و خارجی، بر تولید محصولاتی متنوع مطابق با بالاترین استانداردهای بین المللی تمرکز کرده است.
به گفته وی، این گروه صنعتی در راستای جهانی سازی محصولاتش با پیروی از استانداردهای ملی و بین المللی، سیستم مدیریت کیفیت (ISO-۹۰۰۱: ۲۰۱۵) و سیستم ایمنی مواد غذایی (ISO-۲۲۰۰۰: ۲۰۱۸) و الزامات اصول GMP و HACCP در تمامی مراحل تولید و نیز با برخورداری از تیم تحقیق و توسعه و همکاری نزدیک با دانشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی معتبر، زمینه تولید محصولات جدید و نوآورانه را فراهم کرده است.

تولید محصولات آکوا فید پلاس با هدف ارتقا کیفی غذای آبزیان

رضوی در ادامه این نشست گفت: درسال ۱۴۰۰با هدف ارتقا سطح کیفی تولید خوراک ابزیان دراین گروه صنعتی، مطالعاتی در این زمینه، آغاز شد که منجر به تولید محصولات برند جدید بنام آکوا فید پلاس در سال ۱۴۰۱ گردید که به دلیل ارتقا کیفی این محصول تاکنون مورد اقبال مشتریان قراگرفته است.
وی افزود: گروه صنعتی فرادانه، در نمایشگاه شیلات اهواز که در اسفندماه سال جاری برگزار شد به صورت رسمی از برند جدید آکوا فید پلاس در قالب یک محصول ویژه، رونمایی کرد.

 

 

دریافت خبر از خبرگزاری خبر آنلاین

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *