انتخاب شرکت فرادانه بعنوان صادر کننده نمونه استان

آیین تجلیل از صادر کنندگان نمونه استان چهارمحال و بختیاری، صبح روز شنبه ۴ آذر در سالن اتاق بازرگانی شهرکرد برگزار گردید.

استاندار چهارمحال و بختیاری صبح روز ۴ آذرماه در این مراسم گفت: تجمیع سرمایه، توزیع عادلانه سرمایه و نشاط اجتماعی در هر منطقه و در کشور اگر وجود داشته باشد، توسعه را به دنبال خواهد داشت.
اقبال عباسی در مراسم تجلیل از صادرکنندگان نمونه استان با تاکید بر نوسازی صنایع بعد از عمر مفید هر واحد ادامه داد: مجلس و دولتمردان باید برای رفع مشکلات تولید کنندگان و تامین امنیت و رفاه اقتصادی سرمایه گذار در هر منطقه بیش از پیش همت داشته باشند.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی چهارمحال و بختیاری نیز در این مراسم گفت: کمبود و بحران تامین آب واحدهای تولیدی و صنعتی این استان به خصوص واحدهایی که در شهرک های صنعتی مستقر هستند را با مشکلات عدیده ای روبه کرده است.
سید محمدرضا نبوی با بیان اینکه تولید و صادرات در این استان نیاز به مشوق دارد، اظهار کرد: انبار واحدهای تولیدی کامل از محصولات تولید شده است، درحالی که حتی این واحدها بازار داخلی ندارند.
وی با بیان اینکه برای داشتن فرصت رقابت در بازار تولید و صادرات باید قیمت واقعی تولید کاهش یابد، ادامه داد: اصلاح قوانین مالیاتی و تامین اجتماعی در کشور یکی از گام های اساسی در این خصوص است.

در این مراسم از شرکت فرادانه به عنوان صادر کننده نمونه استان چهارمحال و بختیاری تجلیل شد.